Přijímáme objednávky na rok 2024

Velké slevy pro větší skupiny na 3 a více dní až 15%.

Objednat

Přijímáme objednávky na rok 2024

Velké slevy pro větší skupiny na 3 a více dní až 15%.

Objednat

Nové spolupracovníky hledáme do naší půjčovny lodí. 

Pro naši půjčovnu lodí požadujeme:

 

- Řidičský průkaz skupiny "B" a praxi v řízení motorového vozidla nejméně dva roky. 

- Dobrou fyzickou kondici.

- Časové možnosti pracovat v období od 15.5. - 30. 8. 20209 nejméně 5 týdnů. 

Své životopisy posílejte na e-mail janda@vatc.cz do konce března 2020. 

 

Přijímáme i nové vodácké průvodce. 

Štěstí přeje připraveným. Profesionalita vodáckých průvodců HONZY není náhodná.

Budete-li se  podrobněji zabývat nějakou aktivitou v přírodě, víte jak důležitá je každoroční příprava. Vodáctví v tomto není výjimkou. Je to již mnoho let, kdy jsme zahájili pravidelné kurzy našich vodáckých průvodců. I přes pracovní vytížení všech, si vedle individuálního tréninku na kanálech a řekách nacházíme čas na společný trénink. Profesionála poznáte i podle toho, jak vážně bere takový trénink. Samozřejmostí je udržování dobré fyzické kondice, procvičení si po zimě jízdu na kajaku, aby si tělo opět oživilo naučené dovednosti v ovládání lodi.

 Důležitý je i nácvik záchrany a sebezáchrana na divoké vodě. „Štěstí přeje připraveným“, říká se. Krizové situace se odehrávají rychle a nečekaně. Stejně rychlá musí být příslušná pomoc a reakce. Proto každoročně společně nacvičujeme záchranu a sebezáchranu,  připomínáme si obtížnost a náročnost zvládání takové krizové situace, pokud již k ní dojde. Je to svým způsobem i nejlepší prevence, proti případnému podceňování rizik, při sjezdu řek.

Ukázky fotografií z našeho soustřední  a kurzu začínajících průvodců.

 

   

          

                

                Jsme již velký a početný kolektiv, není tolik příležitostí, abychom se setkávali všichni pohromadě. V sezoně se potkáváme na zájezdech, při přebírání vybavení v loděnici, někdy se setkáme v kanceláři. Díky společným přípravám se i utužuje kolektiv HONZY.